RDC50-392K-RC
MFR.Part #
RDC50-392K-RC
JLCPCB Part #
C6264363
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
3.9mH 3A 699mΩ ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS