XE169FH200F100LABKXUMA1
MFR.Part #
XE169FH200F100LABKXUMA1
JLCPCB Part #
C6616354
Package
LQFP-176-EP(24x24)
Description
-40℃~+125℃ 1.6MB 100MHz 10bit 118 16 Bit 3V~5.5V Built-in FLASH Others LQFP-176-EP(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS