SAK-TC1762-128F80HLAC
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAK-TC1762-128F80HLAC
JLCPCB Part #
C3226861
Package
LQFP-176-EP(24x24)
Description
-40℃~+125℃ 1.42V~1.58V 16KB 1MB 32 Bit 52KB 80MHz 81 8bit、10bit、12bit External FLASH TriCore LQFP-176-EP(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS