TC1766192F80HLBDKXUMA2
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TC1766192F80HLBDKXUMA2
JLCPCB Part #
C3232239
Package
LQFP-176-EP(24x24)
Description
-40℃~+125℃ 1.42V~1.58V 1.5MB 108KB 10bit、12bit 32 Bit 80MHz 81 External FLASH TriCore LQFP-176-EP(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS