E32D401MLN102MC79U
MFR.Part #
E32D401MLN102MC79U
JLCPCB Part #
C6607056
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 143.3mΩ@120Hz 22.2mm 3.99A@120Hz 400V 50.8mm 79mm ±20% Bolt,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS