E36D630LPN473TDA5U
MFR.Part #
E36D630LPN473TDA5U
JLCPCB Part #
C3814587
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 47000uF 63.5mm 63V 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS