APXG250ARA820MH80G
MFR.Part #
APXG250ARA820MH80G
JLCPCB Part #
C2162353
Package
SMD,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 25V 26mΩ 3.1A@100kHz 82uF 8mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS