APXA100ARA330ME60G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APXA100ARA330ME60G
JLCPCB Part #
C2162057
Package
SMD,D5xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 1.27A@100kHz 10V 15000hrs@105℃ 33uF 40mΩ 5mm 6mm Polymer ±20% SMD,D5xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS