E32D401HLN102MC79U
MFR.Part #
E32D401HLN102MC79U
JLCPCB Part #
C3815570
Package
Bolt,D50.8xL79.38mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 143.3mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 22.22mm 3.99A@120Hz 400V 50.8mm 79.38mm ±20% 螺栓,D50.8xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS