ESMM401VSN561MA40U
MFR.Part #
ESMM401VSN561MA40U
JLCPCB Part #
C3723290
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.85A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 400V 42mm 560uF 592mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS