MLB10-400-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLB10-400-RC
JLCPCB Part #
C6667729
Package
0806
Description
1 100mΩ 40Ω@100MHz 0806 Ferrite Beads ROHS