PCHC63A-100M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCHC63A-100M-RC
JLCPCB Part #
C17183599
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
10uH 3.5A 4A 71.2mΩ ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS