MLB10-110-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLB10-110-RC
JLCPCB Part #
C7302230
Package
0806
Description
1 100mΩ 11Ω@100MHz 0806 Ferrite Beads ROHS