E36D401HPN472MEA5U
MFR.Part #
E36D401HPN472MEA5U
JLCPCB Part #
C3815284
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 11.06A@120Hz 2000hrs@85℃ 31.75mm 38.8mΩ@120Hz 400V 4700uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS