E36D161LLN103MCB7Q
MFR.Part #
E36D161LLN103MCB7Q
JLCPCB Part #
C5629101
Package
Bolt,D50.8xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 11.71A@120Hz 117mm 160V 18.4mΩ@120Hz 22.2mm 50.8mm ±20% 螺栓,D50.8xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS