EMZA6R3ARA101MF61G
MFR.Part #
EMZA6R3ARA101MF61G
JLCPCB Part #
C6549015
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 6.1mm 6.3V 6.3mm 96mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS