EKRG350ETS222MM20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKRG350ETS222MM20S
JLCPCB Part #
C2166572
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.11A@120Hz 1000hrs@105℃ 18mm 20mm 2200uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS