E36D451HPN392TED0U
MFR.Part #
E36D451HPN392TED0U
JLCPCB Part #
C3815534
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 130mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 3900uF 450V 76.2mm 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS