CDS19FD122GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS19FD122GO3
Description
-55℃~+125℃ 1.2nF 11.7mm 15.7mm 500V ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS