SLP223M016H3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP223M016H3P3
JLCPCB Part #
C2620810
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 22000uF 3.8A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mΩ@120Hz 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS