381LX821M250K452
MFR.Part #
381LX821M250K452
JLCPCB Part #
C2648691
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 250V 2A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 45mm 820uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS