380LQ471M250J032
MFR.Part #
380LQ471M250J032
JLCPCB Part #
C2621090
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.11A@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 25mm 37mm 420mΩ@120Hz 470uF ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS