827LBA400M2EH
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
827LBA400M2EH
JLCPCB Part #
C6412009
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 303.27mΩ@120Hz 35mm 400V 4A@120Hz 52mm 820uF ±20% Plugin,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS