WBR20-350A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
WBR20-350A
JLCPCB Part #
C2623929
Package
Plugin,D13.2xL39.9mm
Description
-10%~+100% -40℃~+85℃ 10Ω@120Hz 13.21mm 2000hrs@85℃ 20uF 350V 39.88mm 90mA@120Hz 插件,D13.2xL39.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS