B43509A5477M002
MFR.Part #
B43509A5477M002
JLCPCB Part #
C3722471
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.07A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS