827LMH400M2EH
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
827LMH400M2EH
JLCPCB Part #
C6106384
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.3A@120Hz 2000hrs@105℃ 400V 820uF ±20% Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS