MIN02-002CC100J-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MIN02-002CC100J-F
Description
-55℃~+200℃ 10pF 300V 5.54mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS