CG402U100W4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG402U100W4C
JLCPCB Part #
C2622445
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 100V 104.78mm 11.5A@120Hz 19mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 4000uF 63.5mm 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS