223MKP275KB
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
223MKP275KB
JLCPCB Part #
C6401141
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 310V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS