LPX222M200H9P3
MFR.Part #
LPX222M200H9P3
JLCPCB Part #
C3724910
Package
Plugin,D35xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 200V 2200uF 35mm 4.5A@120Hz 5mm 90mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS