RDC40-6R8M-RC
MFR.Part #
RDC40-6R8M-RC
JLCPCB Part #
C6264351
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
27A 4mΩ 6.8uH 79A ±20% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS