PCI40-150M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCI40-150M-RC
JLCPCB Part #
C6251094
Package
SMD,13x9.4mm
Description
15uH 3A 46mΩ ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS