PT150R-1500HM
MFR.Part #
PT150R-1500HM
JLCPCB Part #
C17279665
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
150uH 50mΩ 7.7A ±15% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS