RDC40-8R2M-RC
MFR.Part #
RDC40-8R2M-RC
JLCPCB Part #
C5863900
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
27A 4mΩ 69A 8.2uH ±20% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS