LS03-1R0J-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LS03-1R0J-RC
JLCPCB Part #
C7217091
Package
0603
Description
1uH 600mA 810mΩ ±5% 0603 Power Inductors ROHS