PZ1AH47B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH47B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6256931
Description
1W 1uA@36V 45Ω 47V SOD-123HE Zener Diodes ROHS