PZ1AH4V3B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH4V3B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5830521
Description
1W 25uA@1V 4.3V 7Ω SOD-123HE Zener Diodes ROHS