PZ1AL4V7B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL4V7B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5713765
Description
10uA@1V 1W 4.7V 7Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS