MC22FA202F-TF
MFR.Part #
MC22FA202F-TF
JLCPCB Part #
C6088348
Description
-55℃~+125℃ 100V 2mm 2nF 5.7mm ±1% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS