MC22FA122F-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC22FA122F-F
JLCPCB Part #
C6903360
Package
2220
Description
-55℃~+125℃ 1.2nF 100V 2mm 5.7mm ±1% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS