MC22FA202J-TF
MFR.Part #
MC22FA202J-TF
JLCPCB Part #
C7225238
Description
-55℃~+125℃ 100V 2mm 2nF 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS