MC22FA102F-TF
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC22FA102F-TF
JLCPCB Part #
C6989573
Package
2220
Description
-55℃~+125℃ 100V 1nF 2mm 5.7mm ±1% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS