WBR3000-16A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
WBR3000-16A
JLCPCB Part #
C2623912
Package
Plugin,D13.2xL46.5mm
Description
-10%~+150% -40℃~+85℃ 13.21mm 16V 180mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 3000uF 46.48mm 820mA@120Hz 插件,D13.2xL46.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS