EMVY6R3ARA220MD55G
MFR.Part #
EMVY6R3ARA220MD55G
JLCPCB Part #
C6033903
Package
SMD,D4xL5.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 24mA@120Hz 4mm 5.2mm 6.3V ±20% SMD,D4xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS