ELXV101ELL330MH15D
MFR.Part #
ELXV101ELL330MH15D
JLCPCB Part #
C5113838
Package
Plugin,D8xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 16.5mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 33uF 72mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS