EKMR201VSN152MA30S
MFR.Part #
EKMR201VSN152MA30S
JLCPCB Part #
C1622079
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 200V 3.375A@50kHz 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS