EKHS501VSN181MQ40S
MFR.Part #
EKHS501VSN181MQ40S
JLCPCB Part #
C6032717
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.16A@120Hz 10mm 180uF 25.4mm 3000hrs@105℃ 40mm 500V ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS