E36D500LPN403UEA5U
MFR.Part #
E36D500LPN403UEA5U
JLCPCB Part #
C3815202
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 40000uF 50V 76.2mm 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS