EKMA100ETD101MF07D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMA100ETD101MF07D
JLCPCB Part #
C1580479
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 2.5mm 6.3mm 80mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS