EKMQ160ELL222MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMQ160ELL222MJ20S
JLCPCB Part #
C1597624
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 20mm 2200uF 5mm 710mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS